urban & interior design

Witaj! U NAS (jak widac w rozbudowanym portfolio) KAZDY PROJEKT JEST INNY, WYJĄTKOWY, INDYWIDUALNY, dostosowany do potrzeb klienta.
Łączy nas pasja, wykształcenie i przyjaźń.
Każdemu wnętrzu chcemy nadać wyjątkowy, niepowtarzalny, indywidualny charakter. Wnętrze powinno być piękne, a w równej mierze funkcjonalne, jak i dostosowane do konkretnych potrzeb. Pokazujemy, jak przy określonym budżecie istnieje możliwość pięknego mieszkania/przebywania/pracy. Łączymy różne materiały i techniki by stworzyć efekt na jakim nam zależy. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, publicznych oraz mebli i zabudów. Wykonujemy profesjonalne projekty wnętrz, które pozwalają na przekazanie dokumentacji wykonawcom oraz zrobienie konkretnych zakupów. Projekt jest profesjonalny i kompletny. Współpracujemy ze stolarzami jak i wykonawcami wykończeniówki- w razie potrzeby. Świadczymy dodatkowo usługi nadzoru autorskiego nad projektem. Projekty mieszkalne oraz komercyjne. 

MGR arch. Martyna Szymańska

Moją pasją jest sztuka w szerokim spektrum. Lubuję się w malarstwie, rzeźbie, projektowaniu mebli, detali, stylizacji, dekoracji, filmie. Zamiłowanie do Architektury wnętrz zrodziło się bardzo szybko, stad wybrany kierunek studiów. Jestem absolwentka Architektury Wnętrz na Sopockiej Szkole Wyższej w 2014 roku. Studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale Architektury i Wzornictwa na kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych miały być pogłębieniem moich zainteresowań odnośnie "skali" projektowanych aspektów poszerzając je do skali architektoniczno -urbanistycznej. Z zamiłowania projektantka mebli, z pasji dekoratorka a z praktyki architekt wnętrz. Według mnie każde wnętrze powinno być nie tylko piękne w dobranych materiałach czy formach ale również funkcjonalne i ergonomiczne. Detale nadają wnętrzom charakteru i szyku.

MGR arch. Monika Konieczna - Szweda

Zamiłowanie do Architektury Wnętrz wytworzyło się u mnie z czasem i okresem dojrzewania jako projektanta i odnajdywaniu "siebie". Najpierw wrodziła się we mnie Architektura, a potem Wnętrza. Jestem absolwentką wydziału Architektury i Projektowania na kierunku Architektury z tytułem Royal Institute of British Architects - RIBA Part 1 Architect, na Kingston University London w Londynie, UK w 2013 roku. Moja praca dyplomowa została opublikowana w corocznym katalogu najlepszych dyplomów Kingston University London. Wtedy miłość do Architektury monumentalnej, włoskiej, secesyjnej napełniła moje serce. Ponad to fascynują mnie rozwiązania wnętrz miejskich. Tak oto zrodził się pomysł na kontynuacje nauki na wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych, gdzie uzyskałam tytuł Magistra Sztuki. Stanowiło to swoisty łącznik pomiędzy Urbanistyka, Architektura, a Architektura Wnętrz. Z zamiłowania jestem urbanistka, z praktyki architektem, z pasji architektem wnętrz. Lubuje się w minimalistycznych wnętrzach, w które staram się wpleść założenia Architektoniczne. Uważam, ze każdy projekt powinien mieć dusze, przesłanie, warunki funkcjonalne oraz przesłanie ideowe. W wolnych chwilach szkicuje i posiadam niezliczona ilość szkicowników. Oprócz tego lubię podróże, fotografię, muzykę i mode - ze wszystkich tych aspektów czerpie codzienne inspiracje.